i Ekenäs r.f.

 

 

 


 

  Styrelsen 2019 för SFP i Ekenäs

   Kontaktuppgifter:

 

  Jan-Mikael Ekholm ordförande
jan.ekholm@mjanne.fi
044-045 5132

 OBS!         Aktualiteter och uppdateringar på facebook. Var vänlig och tryck på fb logon.

  Roger Engblom vice ordförande    
roger.engblom@surfnet.fi
040-541 8547
Sirkkaliisa Cavonius sekreterare
cavonius@dlc.fi
050-595 0458
   
  Georg Lindroth kassör
georg.lindroth@brev.fi
0400-800 611
Linnéa Henriksson kampanjansvarig
linnea.henriksson@iki.fi
040-529 4894
  Isa Forsbäck medlemssekreterare
isa.forsback@gmail.com
040-777 3118
Tove Damén-Wikholm trakteringsansvarig
tove.damen-wikholm@brev.fi
040-515 8535
  Andreas Hindrén
andreas@hindren.fi
050-463 4016
Werner Orre
werner.orre@gmail.com

0400-699 260
  Jan Holmberg
jan.holmberg@pp2.inet.fi
040-555 2499
Stefan Högnabba
stefan.hognabba@supertk.fi
040-754 6864

 

 

             


Designed by: